گارانتی ۷ روز تعویض و استرداد سازهای سنتی: ساز۲۴ در پی ایجاد رابطه ی بلند مدت با مشتریانش می باشد و بر این اساس می کوشد تجربه ای متمایز برای خریداران خود خلق کند. لذا چنان چه شما پس از خرید یکی از سازهای سنتی، منصرف گشته اید، می توانید به روش زیر سفارش خود را تعویض و یا لغو کنید:

 1. اگر هنوز محصول ارسال نشده باشد:
  1. در اسرع وقت و با تماس با شماره 0951 2674 021 کارشناسان فروش ما را مطلع سازید. هماهنگی لازم برای تغییر سفارش یا بازگرداندن وجه به حساب شما انجام می شود.
 2. اگر محصول ارسال شده باشد:
  1. حداکثر ۷ روز پس از تحویل گرفتن کالا، با تماس با شماره 0951 2674 021 کارشناسان فروش ما را مطلع کنید.
  2. محصول باید پلمب و همه چیز کاملا در شرایط اولیه باشد(محصول استفاده نشده باشد).
 • هماهنگی های لازم برای استرداد کالا با شما انجام می شود. لازم است محصول با فاکتور و همه متعلقات آن برای ما ارسال شود. هزینه بازگرداندن کالا به عهده مشتری است.
 1. پس از دریافت کالا توسط ساز۲۴ و تایید سلامت محصول، حداکثر ظرف زمان ۷۲ ساعت وجه واریزی شما، عودت داده می شود.
 2. دقت شود در زمان تحویل گرفتن محصول از پست، محصول را سالم از پست تحویل بگیرید و چنان چه نقصی در محصول وجود دارد لازم است حتما از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید.

لازم به ذکر است گارنتی تعویض و استرداد، فقط شامل سازهای سنتی است و شامل محصولات دیگر(کتاب، لوازم جانبی، سازهای کلاسیک و …) نمی شود.

۲۸ روز تخفیف ویژه خریداران: خریدارانی که اقدام به خرید ساز از وبسایت می کنند، پس از خرید هر ساز ۵ درصد اعتبار خرید به حساب کاربری آنان اضافه می شود که این اعتبار تا ۲۸ روز پس از خرید قابل استفاده است و چنان چه در این بازه ی ۲۸ روزه اقدام به خرید ساز دیگری نمایند می توانند از این اعتبار بهره مند شوند. برای استفاده از این اعتبار، در زمان خرید محصول دوم و قبل از پرداخت صورتحساب ایمیلی با موضوع “اعتبار خرید” به info@saaz24.com ارسال نمایید و در آن مشخصات خرید اول خود را ذکر کنید. کد اعتبار ۵ درصدی تخفیف برای شما ارسال می شود که با وارد کردن آن در صورتحساب خود می توانید از تخفیف ۵ درصدی استفاده کنید.