داخل ایران:

ساز۲۴ سه بار در هفته و در پایان روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه سفارشات خود را تجمیع کرده و از طریق سرویس های پستی به خریداران ارسال می کند. بسته به آدرس خریدار، کالا بین دو تا سه روز پس از تحویل به پست و در مجموع بین سه تا پنج روز پس از انجام خرید به دست خریدار می رسد.

لازم به ذکر است در برخی موارد به دلیل ترافیک کاری تولیدکنندگان محترم، ممکن است چند روزی برای تولید محصول زمان لازم باشد که حتما تیم پشتیبانی در تماس با خریدار این نکته را اعلام خواهند کرد.

خریداران تهران و البرز در صورتی که تمایل دارند سفارش خود را در کمتر از ۲۴ ساعت دریافت کنند، می توانند هماهنگی های لازم را از طریق ایمیل یا تلفن انجام دهند و با پرداخت هزینه ارسال فوری، خریدشان را همان روز دریافت کنند.

خارج از ایران:

برای ارسال کالا به خارج از ایران به دو روش کلی می توان عمل کرد:

روش اول: ارسال از طریق Fedex و پست جمهوری اسلامی ایران که هر دو براساس وزن مرسوله و نوع بیمه و مدت زمان ارسال متغیر خواهد بود. هزینه ارسال پس از خرید محصول و ارجاع به پست قابل محاسبه می باشد و به خریدار اطلاع داده می شود.

روش دوم: ثبت نام در سایت(همکار) tooshe.net و ارسال کالا. سازوکار این سایت این گونه است که خریدار در این سایت ثبت نام می کند تا کالایی که خریده است توسط شخص دیگری که به آن کشور سفر خواهد کرد حمل و به دست خریدار برسد. برای مثال فردی در آلمان از ساز24 یک سه تار خرید می کند؛ همزمان در سایت توشه ثبت نام می کند و منتظر یک نفر می ماند که در همان زمان ها می خواهد از ایران به آلمان سفر کند. اگر فرد مورد نظر پیدا شود با هزینه بسیار اندک ساز خریدار به آلمان رسیده و تحویل خریدار می شود.