قوانین و مقررات کلی همکاری با ساز۲۴ یا استفاده از خدمات آن

۱. ثبت نام در وبسایت ساز۲۴ و استفاده از خدمات آن به معنای پذیرش تمام ضوابط و قوانین مندرج در این بخش خواهد بود و مجموعه حق دارد در صورت تخطی کاربر از این قوانین، بنا به تشخیص کارشناسان خود به صورت یک‌طرفه اقدام لازم را اتخاذ کند.

۲. شرکت برنا فناوران رایکا، ارائه‌دهنده‌ی وبسایت ساز۲۴، یک شرکت ثبت شده تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و تابع قوانین جرایم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک این کشور است.

۳. کاربران وبسایت ساز۲۴ برای استفاده از خدمات آن به تبعیت کامل از قوانین یاد شده در بند ۲ ملزم هستند و تعهد می‌نمایند از وجاهت قانونی لازم برای همکاری با این فروشگاه آنلاین و یا استفاده از خدمات آن برخوردارند.

۴. سازندگان و فروشندگانی که از خدمات این سرویس استفاده می‌کنند حق اعطای اختیارات کاربری (نام کاربری و گذرواژه) خود به غیر را نداشته و در صورت تخطی از این مهم، حق مسدودسازی دسترسی به صورت یک‌طرفه برای شرکت برنا فناوران رایکا به عنوان ارائه‌دهده‌ی وبسایت ساز۲۴ محفوظ است.

در صورت وجود هر گونه شبهه، پیشنهاد، انتقاد یا شکایات می‌توانید از طریق ایمیل info@saaz24.com  یا شماره تلفن ۲۶۷۴۰۹۵۱-۰۲۱ با کارشناسان پشتیبانی ساز۲۴ تماس بگیرید و موضوع را پیگیری نمایید. همچنین می توانید از طریق فرم تماس زیر نظرات خود را با ما به اشتراگ بگذارید.